Dear customers, function of www.gamisport.eu is limited

Due to technical issues eshop is currently unavailable. In case of any questions, please contact store@gamisport.eu

Warehouse sale! JACKETS SHOES PANTS and OTHERS up to 60% off!

Tips for using Sport-Wash

High-tech tkaniny přinášejí specifické výhody, které se však mohou projevit, jen když jsou tyto tkaniny čisté a beze zbytků chemikálií. Pro extrémně náročné aktivity si můžete pořídit speciální oblečení, které je velmi pružné nebo izoluje či odvádí vlhkost, je prodyšné, odpuzuje vodu, reguluje tření a nebo chrání před sluncem či teplotními extrémy. Pokud se v životě nebo při svých životních výkonech spoléháte na nějaký textilní materiál, vaším pracím prostředek by měl být Sport-Wash®.

Po každém praní v běžném pracím prostředku s aviváží zůstanou ve tkanině zbytky chemikálií. Po 8 vypráních představují tyto zbytky zhruba 2% hmotnosti oděvu a rychle zhoršují jeho výkonnost a tím vaše pohodlí. Prací prostředek Sport-Wash® lze beze zbytku vymáchat. Nezanechává po sobě nic, co by mohlo zhoršit výkonnost tkaniny, a navíc odstraní zbytky po jiných pracích prostředcích.

Ztracené vlastnosti materiálů jako je vodoodpudivost, schopnost odvádět pot, izolační schopnosti, nízké tření, prodyšnost a pružnost, se praním ve Sport-Wash®. obnoví a uchovávají se po celou dobu životnosti vašeho oděvu. Sport-Wash® úspěšně řeší problémy, které omezují možnosti použití mnohých systémů oblečení. Původní vlastnosti hedvábí, vlny a péřových výrobků lze přípravkem Sport-Wash® obnovit velmi snadno. Dokonale od pachů vyčistí všechny neprodyšné oděvy. Nezůstanou-li po pracím prostředku v prádle žádné zbytky, nemůže dojít k podráždění pokožky. Barvy a vlákna také lépe vypadají a vydrží déle, když se v nich neusazují zbytky pracích prostředků.

Po vyprání ve Sport-Wash® poskytují všechny tkaniny počínajíce obyčejnou bavlnou až po nejnovější mikrovlákna více pohodlí a větší výkon. Pravidelným praním ve Sport-Wash® zajistíte svému oděvu také delší životnost. Sport-Wash® je vhodný pro všechny prací tkaniny a lze jím většinou nahradit i chemické čištění. Když spoléháte na výkon, tak se při péči o oděv, obuv a vybavení do přírody spolehněte na výrobky Atsko/Sno-Seal.

SPORT-WASH® neobsahuje vůbec žádná barviva, vonící přísady, fosfáty, oxidační činidla, fluorescenční bělidla, enzymy ani plniva.

VLNU, HEDVÁBÍ, BAVLNU A VŠECHNY JEMNÉ TKANINY a jejich barvy teď můžete mít čisté a bez pachů a vůní, aniž byste je praním poškodili.

PEŘÍ A IZOLAČNÍ VLÁKNA se načechrají do původního objemu a obnoví se jejich izolační schopnosti.

High-tech vlákna, která se vyznačují SCHOPNOSTÍ ODVÁDĚT VLHKOST, PRODYŠNOSTÍ NEBO IZOLAČNÍMI VLASTNOSTMI, lze praním v přípravku Sport-Wash® udržovat na trvale vysoké výkonnosti.

IMPREGNACE DWR Z VÝROBY VYDRŽÍ DÉLE a dokonce se po odstranění zbytků z jiných pracích prostředků obnovuje její účinnost (viz Tipy pro obnovení vodoodpudivosti).

ELIMINUJE PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY, JEJÍ ZARUDLOST A VYRÁŽKY, způsobené zbytky pracích prostředků. Pracím prostředkem Sport-Wash® a mycím gelem Sport-Wash Hair & Body Soap lze zabránit opakovaným bakteriálním infekcím, které vyvolávají zbytky parfémů a jiných chemických látek.

SPORT-WASH® ZVYŠUJE ODOLNOST dětského nočního prádla VŮČI OHNI. Opakovaným praním ve Sport-Wash® se zvyšuje odolnost polyesteru vůči ohni. Všechno dětské noční prádlo by se mělo před prvním použitím vyprat v přípravku Sport-Wash®, aby se odstranila apretura a jiné zbytky, které mohou odolnost vůči ohni snížit.

PRÁDLO VONÍ PO ČERSTVÉM VZDUCHU a parfémy a kolínské jsou účinnější, když nesoutěží se sladce pronikavou chemickou vůní pracích a avivážních prostředků.

OBLEČENÍ A TKANINY JSOU NEODOLATELNĚ HEBKÉ i bez použití drahých a pokožce neprospívajících aviváží.

PŮSOBÍ STEJNĚ DOBŘE VE VODĚ TEPLÉ I STUDENÉ, MĚKKÉ I TVRDÉ. BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝ, BEZ FOSFÁTŮ, vyroben přímo z obnovitelných povrchově aktivních látek na rostlinné bázi.

NA JEDNU NÁPLŇ PRAČKY STAČÍ 30 ml. Sport-Wash® je cenově srovnatelný s výrobky velkých značek, ale přitom nabízí o tolik víc.

SPORT-WASH® se dodává v balení s 4,18, 34 a 64 pracími dávkami a v polštářcích s jednou prací dávkou.

Newsletter

Subscribe to our weekly newsletter filled with special discounts and premium deals!